Dit jaar

Locatie

Het West-Friesland Muziek Festival wordt in 2018 voor de 43ste keer gehouden.

De locatie is ook dit jaar weer:
Theater “De Binding”
Bosgroet 12
1722 KC ZUID-SCHARWOUDE

Dagindeling en tijden

Zaterdagavond 3 november

Aanvang: 19:00 tot +/- 22:30 uur
Het eerste orkest wordt hiervoor gevraagd.
Dit orkest begint om 19:00 uur.
Deelnemers in alfabetische volgorde
(let op: dit is niet de volgorde van optreden):

Irene Grootebroek – Lieuwe de Jong
Kadans Langdijk – Michael de Graaf
Koninklijke Fanfare West-Frisia Twisk – Lieuwe de Jong
New Brass and Rythm De Goorn – Pieter Koster
Volharding Berkhout – Werner Janssen
Winkels Harmonie – Astrid Gorter

Zondagmiddag 4 november

Aanvang 13:00 uur tot +/- 20:15 uur
Het eerste orkest wordt hiervoor gevraagd.
Dit orkest begint om 13:00 uur.
Deelnemers in alfabetische volgorde
(let op: dit is niet de volgorde van optreden):

Blok A:
Aurora Koedijk – Simon Boerke
Blazersensemble Heerhugowaard – Steffen Snip
Excelsior Noord Scharwoude – Alida Holwerda
Herleving Zwaag – Rolf Hoogenberg
Hou en Trou Heerhugowaard – Nick Hoogland
Blok B:
Alkmaar Brass – Alexander Zwaan
Hoornse Brassband – Gertjan Loot
Muziekvereniging Wieringerwaard – Michiel Drijver
Ons Genoegen Wognum – Marije Koopmans

Jury

De jury van 2018 is: Ton van de Kieft.

Ton van de Kieft begon zijn muzikale loopbaan als hoboïst bij de Koninklijke Militaire Kapel te s’Gravenhage, waarna hij zijn werkterrein verlegde naar de wereld van de symfonieorkesten.
Tot 2009 was hij alt. hoboïst in het Nederlands Philharmonisch Orkest te Amsterdam en gold als een van de meest gerenommeerde alt. hoboïst van zijn generatie.
Daarna werd hij orkestmanager bij dit orkest.
Zijn liefde voor de harmonie en fanfare is altijd gebleven en hij is er al jaren actief als dirigent. Met zijn orkesten altijd op zoek naar nieuwe muzikale uitdagingen variërend van traditioneel tot muziektheater en opera.
In 2017 ging de door hem geproduceerde opera Straal in première, een nieuw gecomponeerde opera voor de hafa wereld.
Daarnaast verricht hij regelmatig gastdirecties in zowel de symfonische als de harmonie en fanfare wereld.

Overige prijswinnaars:
Dagdeelwinnaar zaterdagavond: “Koninklijke Fanfare West-Frisia” – Twisk
Dagdeelwinnaar zondag 1e Blok: “De Herleving” – Zwaag
Dagdeelwinnaar zondag 2e Blok: “Alkmaar Brass” – Alkmaar
Aanmoedigingsprijs: “Kadanz” – Langedijk
Aanmoedigingsprijs: “New Brass & Rythm” – De Goorn

 

 

Privacy